بررسی قیمت و خرید عطر ادکلن جسیکا سیمسون-Jessica Simpson

بررسی برند عطر ادکلن جسیکا سیمسون-Jessica Simpson

 برند عطر ادکلن Jessica Simpson-جسیکا سیمسون اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن آمریکایی است. Jessica Simpson (جسیکا سیمپسون) یک ستاره پاپ آمریکایی، ستاره تلویزیون، بازیگر و مد کارآفرین است که در سال 1980 در تگزاس امریکا بدنیا آمد. او بزرگترین موفقیت خود را به عنوان یک ستاره پاپ در اواخر سال 1990 در صنعت پاپ نوجوانان بدست آورد . اولین آلبوم موسیقی پاپ او به نام، Sweet Kisses ( بوسه شیرین ) دو میلیون نسخه در ایالات متحده به فروش رسید . سیمپسون با Nick Lachey (نیک لاچی) یکی از افراد band 98 degrees (گروه 98 درجه) ازدواج کرد و در اولین سال ازدواجش به یک ستاره درسریال های تلویزیونی تبدیل گشت. دو آلبوم بعدی Jessica Simpson به نام های Irresisitble و In This Skin در وضعیت کسب مدال طلا و پلاتین قرار داشت و همچنین در سال 2008 آلبوم Do You Know کاندید مدال طلا شد. Jessica Simpson با بازی در The Price of Beauty و Fashion Star به سریال های تلویزیون برگشت . سیمپسون در سال 2004 به دنیای عطر وارد شد و با همکاری  Randi Shinder در تولید خط لب ، عطر و لوازم آرایشی با نام Dessert Beauty که هدف قشر جوان بود، به موفقیت های بسیاری دست یافت . جسیکا سیمپسون با همکاری شرکت Parlux در سال 2008 کلسیون موفقی از عطر های زنانه Fancy را تولید کرد . برند Jessica Simpson در بازه زمانی 2004 تا 2012 دارای 13 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد. مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر) مشغول به کار در برند Jessica Simpson برای طراحی عطر جسیکا سیمپسون عبارتند از : Alexis Dadier, Celine Barel, Steve Demercado and Cecile Hua

لینکهای مرتبط:

عطر جسیکا سیمسون

ادکلن جسیکا سیمسون

قیمت عطر جسیکا سیمسون

خرید عطر جسیکا سیمسون

عطر Jessica Simpson

ادکلن Jessica Simpson

مشاهده همه 5 نتیجه

عطر ادکلن جسیکا سیمپسون آی فنسی یو-Jessica Simpson I Fancy You

150,000 تومان

عطر ادکلن جسیکا سیمپسون آی فنسی یو-Jessica Simpson I Fancy You عطری است ملایم و خنک.این عطر در سال 2011 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن جسیکا سیمپسون آی فنسی یو-Jessica Simpson I Fancy You عطری است زنانه و شیک.

سایز 100 میل
طبع ملایم و خنک
گروه بویایی چوبی مشک گلی
عطار Cécile Hua- Krakower
جنسیت زنانه
نوع عطر ادو پرفیوم
فصل فصول گرم
ماندگاری متوسط
پراکندگی متوسط

عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی گرل-Jessica Simpson Fancy Girl

125,000 تومان

عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی گرل-Jessica Simpson Fancy Girl عطری است ملایم و شیرین.این عطر در سال 2014 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی گرل- Jessica Simpson Fancy Girl عطری است زنانه و شیک.

سایز 100 میل
طبع ملایم و شیرین
گروه بویایی گلی میوه ای
عطار  
جنسیت زنانه
نوع عطر ادو پرفیوم
فصل فصول گرم
ماندگاری متوسط
پراکندگی متوسط

عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی نایتس-Jessica Simpson Fancy Nights

105,000 تومان

عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی نایتس-Jessica Simpson Fancy Nights عطری است ملایم و شیرین.این عطر در سال 2010 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی نایتس-Jessica Simpson Fancy Nights عطری است زنانه و جذاب.

سایز 100 میل
طبع ملایم و شیرین
گروه بویایی شرقی گلی
عطار  
جنسیت زنانه
نوع عطر ادو پرفیوم
فصل فصول سرد
ماندگاری بسیار خوب
پراکندگی خوب

عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی لاو-Jessica Simpson Fancy Love

145,000 تومان
عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی لاو-Jessica Simpson Fancy Love عطری است شیرین.این عطر در سال 2010 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی لاو- Jessica Simpson Fancy Love عطری است زنانه و خاص.
سایز 100 میل
طبع شیرین
گروه بویایی شرقی گلی
عطار  
جنسیت زنانه
نوع عطر ادو پرفیوم
فصل فصول خنک
ماندگاری بسیار خوب
پراکندگی متوسط

عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی-Jessica Simpson Fancy

165,000 تومان
عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی-Jessica Simpson Fancy عطری است شیرین.این عطر در سال 2008 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن جسیکا سیمپسون فنسی- Jessica Simpson Fancy عطری است زنانه و جذاب.
سایز 100 میل
طبع شیرین
گروه بویایی شرقی وانیلی
عطار  
جنسیت زنانه
نوع عطر ادو پرفیوم
فصل فصول سرد
ماندگاری بسیار خوب
پراکندگی متوسط