بررسی قیمت و خرید عطر ادکلن پل اسمیت-Paul Smith

بررسی برند عطر ادکلن پل اسمیت-Paul Smith

 برند عطر ادکلن پل اسمیت-Paul Smith اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن انگلیسی است.پل اسمیت يک طراح انگليسی می باشد که به دليل مجموعه ی پوشاک مردانه اش بسيار معروف شده است. او علاقه ی بسياری در زمینه ورزش و قهرمانی داشت ولی به دليل حادثه ی رانندگی شديدی که برايش اتفاق افتاد به دنيای هنر و ايده های نو روی آورد. اشتياق او به مد و طراحی با کار در يک انبار لباس در محلی به نام Nottingham آغاز شد . اين موضوع باعث شد که او يک موقعيت شغلی خوبی در بوتيک Nottingham به دست آورد و در نهايت بوتيکی با نام خود در سال 1970 به راه اندازد. او با کمک دوست دخترش Pauline Denyer که در دانشگاه Royal College of Art دانشجو هنر بود و بعدها با ايشان ازدواج کرد ، همچنين گذراندن چند کلاس خياطی شبانه ، توانست استعداد خياطی خود را کشف کند و خط توليدی در زمينه ی مد با نام خود به ثبت برساند. برند پل اسميت در سال 2000 محصولات عطری خود رابا همکاری شرکت Inter Parfums برای بانوان و آقايان به بازار عرضه کرد. برند Paul Smith در بازه زمانی 2000 تا 2013 دارای 30 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد . مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر ) مشغول به کار درعطر پل اسميت برای طراحی عطر و ادکلن پل اسميت عبارتند از : Francoise Caron, Marie-Aude Couture-Bluche, Olivier Pescheux, Antoine Maisondieu, Laurent Bruyere, Antoine Lie, Jean-Pierre Bethouart, Nathalie Lorson, Alain Astori, Nathalie Gracia-Cetto and Barnabe Fillion

لینکهای مرتبط:

عطر پل اسمیت

ادکلن پل اسمیت

قیمت عطر پل اسمیت

خرید عطر پل اسمیت

عطر Paul Smith

ادکلن Paul Smith

مشاهده همه 5 نتیجه

عطر ادکلن پل اسمیت اکستریم اسپرت-Paul Smith Extreme Sport

عطر ادکلن پل اسمیت اکستریم اسپرت-Paul Smith Extreme Sport عطری است خنک و تند.این عطر در سال 2014 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن پل اسمیت اکستریم اسپرت-Paul Smith Extreme Sport عطری است مردانه و شیک.

سایز 100 میل
طبع خنک و تند
گروه بویایی چوبی معطر
عطار  
جنسیت مردانه
نوع عطر ادو تویلت
فصل فصول گرم
ماندگاری متوسط
پراکندگی متوسط

عطر ادکلن پل اسمیت پورتریت زنانه-Paul Smith Portrait for Women

225,000 تومان
عطر ادکلن پل اسمیت پورتریت زنانه-Paul Smith Portrait for Women عطری است تند و شیرین.این عطر در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن پل اسمیت پورتریت-Paul Smith Portrait for Women عطری است زنانه و منحصربه فرد.
سایز 80 میل
طبع تند و شیرین
گروه بویایی گلی گیاهی
عطار بارنبه فیلیون
جنسیت زنانه
نوع عطر ادو پرفیوم
فصل تمام فصول
ماندگاری متوسط
پراکندگی متوسط

عطر ادکلن پل اسمیت لاندن مردانه-Paul Smith London Men

65,000 تومان
عطر ادکلن پل اسمیت لاندن مردانه-Paul Smith London Men عطری است تند.این عطر در سال 2004 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن پل اسمیت لاندن-Paul Smith London Men عطری است مردانه و جذاب.
سایز 100 میل
طبع تند
گروه بویایی شرقی سرخس گونها
عطار آنتوان لای
جنسیت مردانه
نوع عطر ادو تویلت
فصل فصول سرد
ماندگاری بسیار خوب
پراکندگی متوسط

عطر ادکلن پل اسمیت پورتریت مردانه-Paul Smith portrait for men

225,000 تومان
عطر ادکلن پل اسمیت پورتریت مردانه-Paul Smith portrait for men عطری است تند.این عطر در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن پل اسمیت پورتریت-Paul Smith portrait عطری است مردانه و شیک.
سایز 80 میل
طبع تند
گروه بویایی چوبی تند
عطار بارنبه فیلیون
جنسیت مردانه
نوع عطر ادو تویلت
فصل فصول خنک
ماندگاری بسیار خوب
پراکندگی متوسط

عطر ادکلن پل اسمیت لاندن زنانه-Paul Smith London Women

75,000 تومان
عطر ادکلن پل اسمیت لاندن زنانه-Paul Smith London Women عطری است گرم و تند.این عطر در سال 2004 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن پل اسمیت لاندن-Paul Smith London Women عطری است زنانه و شیک.
سایز 100 میل
طبع گرم و تند
گروه بویایی چوبی شرقی
عطار ژان پیر بیزروات
جنسیت زنانه
نوع عطر ادو پرفیوم
فصل فصول سرد
ماندگاری متوسط
پراکندگی متوسط